تاریخ
۱۳۹۴ جمعه ۷ فروردين
شهرداری رشتهدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری استشهرداری رشت
 
دكتر ثابت قدم در مراسم معارفه معاونت اداري و مالي شهرداري رشت: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد.
دكتر ثابت قدم در مراسم معارفه معاونت اداري و مالي شهرداري رشت: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد.
 

در مراسم معارفه مهندس بهار مست به سمت معاونت اداري و مالي شهرداري رشت ،دكتر محمد علي ثابت قدم ، شهردار رشت گفت: تلاش همه همكاران مجموعه شهرداري رشت و رويكرد هاي اخير اين مجموعه بر ايجاد نظام مديريتي سامان يافته و يكپارچه قرار گرفته است.

 
ايشان با اشاره به نقش نظارتي شهرداري به عنوان يك نهاد مديريتي تاكيد كردند: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد تا از اين منظر عدالت اجتماعي كه مقصد همه مسير هاست تحقق يابد. ايشان رويكرد فرهيختگي و جوان گرايي در بدنه مديريتي را از عوامل پيشرفت يك نهاد دانستند و افزودند: با توجه به انرژي و پتانسيل بالقوه مديران جوان، رويكرد جوانگرايي به همراه تمركز زدايي مي تواند زمينه ساز تسريع امور شهري گردد و بسياري از خلاء ها و مشكلات موجود را مرتفع سازد.
 
دكتر ثابت قدم در ادامه به ارزش ها و توانمندي هاي مهندس بهار مست اشاره كرد و گفت با اعتماد و توانايي كه در ايشان وجود دارد انتظار مي رود در آينده نزديك شاهد تحولات مثبت بيشتر و نظام مندي در حوزه مديريت منابع باشيم. ايشان در خاتمه با آرزوي موفقيت براي مهندس بهار مست همكاري و حمايت كليه مديران در راستاي مديريت يكپارچه و مديريت توسعه انساني خواستار شدند.
تاریخ : 1392/02/16
تعداد بازدید : 321
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات تعداد نظرات : 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز ٣٤٨ تعداد بازدیدکنندگان دیروز ٧٢١ تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز ٢۰٦٢٥۰٢٧ تعداد کاربران بر خط ١٢٤ تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal