تاریخ
۱۳۹۳ شنبه ۴ مرداد
شهرداری رشتهدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری استشهرداری رشت
خبر
دكتر ثابت قدم در مراسم معارفه معاونت اداري و مالي شهرداري رشت: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد.
شرح
 

در مراسم معارفه مهندس بهار مست به سمت معاونت اداري و مالي شهرداري رشت ،دكتر محمد علي ثابت قدم ، شهردار رشت گفت: تلاش همه همكاران مجموعه شهرداري رشت و رويكرد هاي اخير اين مجموعه بر ايجاد نظام مديريتي سامان يافته و يكپارچه قرار گرفته است.

 
ايشان با اشاره به نقش نظارتي شهرداري به عنوان يك نهاد مديريتي تاكيد كردند: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد تا از اين منظر عدالت اجتماعي كه مقصد همه مسير هاست تحقق يابد. ايشان رويكرد فرهيختگي و جوان گرايي در بدنه مديريتي را از عوامل پيشرفت يك نهاد دانستند و افزودند: با توجه به انرژي و پتانسيل بالقوه مديران جوان، رويكرد جوانگرايي به همراه تمركز زدايي مي تواند زمينه ساز تسريع امور شهري گردد و بسياري از خلاء ها و مشكلات موجود را مرتفع سازد.
 
دكتر ثابت قدم در ادامه به ارزش ها و توانمندي هاي مهندس بهار مست اشاره كرد و گفت با اعتماد و توانايي كه در ايشان وجود دارد انتظار مي رود در آينده نزديك شاهد تحولات مثبت بيشتر و نظام مندي در حوزه مديريت منابع باشيم. ايشان در خاتمه با آرزوي موفقيت براي مهندس بهار مست همكاري و حمايت كليه مديران در راستاي مديريت يكپارچه و مديريت توسعه انساني خواستار شدند.
319 تعداد بازدید
دكتر ثابت قدم در مراسم معارفه معاونت اداري و مالي شهرداري رشت: بايد عمده برنامه ها و تصميم گيري ها در حوزه مديريت شهري بر اصل تمركز زدايي استوار گردد. خلاصه
پست الکترونيکی
نويسنده
فايل
منبع
1392/02/16 تاريخ
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات تعداد نظرات : 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز ٣ تعداد بازدیدکنندگان دیروز ٤٦٨ تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز ٢۰٤٢۰٤٥۹ تعداد کاربران بر خط ٢٥ تعداد کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal